VY ROZMAZLENÍ A ZPOVYKANÍ PRAŽÁCI!!!

Platíte daně, platíte si za MHD, a platíte poctivě. Za to chcete, aby veřejné služby, za které platíte fungovaly. Nechcete ráno odjíždět do práce s hodinovou rezervou, abyste do kanceláře dorazili včas, nechcete v zacpaném centru Prahy trávit hodiny a hodiny a propalovat litry nafty a benzínu, protože někdo prostě neumí naplánovat uzavírky a nezbytné opravy tak, aby se vzájemně neakcelerovaly „špunty“ které totálně znehybní město. Slibů o signálu mobilních operátorů v metru už berete jako folklór v rámci předvolebního mámení.

Asi jste taky zpovykaní. Podle paní primátorky je na tom Praha dobře, doprava je v pořádku.

Drzost, neomalenost a pohrdání. Nic víc z úst současné primátorky nezaznělo. Pro rok 2016 si Praha pod vedením Krnáčové schválila investice do dopravy v hodnotě téměř 5 miliard korun. V roce 2016 měla touto investicí být zdokonalena dopravní infrastruktura. Každého, kdo dnes Prahou jezdí a kdo v ní prostojí mraky času napadne, kde proboha ty „prachy“ jsou. V oblasti běžných výdajů pak na rok 2017 Rada hlavního města Prahy vyčlenila 18,4 mld. Kč na dopravu. Co na to říci, Pražané jsou zpovykaní.

Nechce se věřit, s jakou arogancí a přehlížením se musí občan hlavního města smiřovat. Občan má právo chtít fungující a pohodlné město. Na magistrátu hlavního města musí sedět někdo, kdo cítí potřeby lidí, kteří v Praze žijí a pracují. Kdo má špetku pokory a soudnosti a nevypouští z úst urážky a nepřipouští si sebemenší chybu. Pražská doprava je tragická, nekoncepční, bez strategie a vize, a především bez sebemenšího posunu k lepšímu stavu. A tak zatím co za předchozích primátorů se dostavěla část metra A, tunel Blanka, část Pražského obchvatu (tunely a estakáda Radotín), tak za vládnutí Adriany Krnáčové spadla lávka v Troji. To je výsledek řízení města paní Krnáčovou. Jen obyčejná slušnost brání v tom označit za zpovykanou právě paní primátorku. To už si občan Prahy v příštích volbách musí rozhodnout sám.