Děkujeme a jedeme dál.

Milí spoluobčané,

naše Občanská demokratická aliance postavila kandidátky v 15 městech a v polovině z nich jsme byli úspěšní. Máme téměř dvacet zastupitelů. Děkujeme Vám za důvěru.

ODA vyhrála volby s 15% v Kopřivnici, třetí jsme skončili se 14% v Hranicích a i jinde jsme překročili hranici 10% hlasů. Máme starostu v obci Vráto. Ve velkých městech Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Kroměříž, Nymburk a dalších jsme získali kolem 2 až 3% vašich hlasů. Velmi si toho vážíme a je to pro nás závazek k další intenzivní práci.

Já osobně jsem kandidoval v městské části Praha Letňany a s výsledkem 13% jsme získali 3 zastupitele. V Praze se volby uskutečnily v 57 městských částech, ale ODA sestavila kandidátky pouze ve 3 z nich, a proto se náš výsledek za celou Prahu pohyboval pod 1% hlasů. Pro příští komunální volby jsme se tedy poučili, že nestačí vést kampaň pouze pro volby na magistrát, ale je potřeba obsadit nejméně polovinu z 57 městských kandidátek, což platí i pro některá další krajská města.

Přivítáme i vás ve svých řadách, pokud se chcete zapojit do práce ve vašem městě, nebo obci. Můžeme společně připravovat rozumnou politiku založenou na lidech, kteří mají dostatek pracovních i lidských zkušeností. Ještě jednou děkujeme za vaše hlasy a jedeme dál.

Váš Pavel Sehnal, předseda ODA