PAVEL SEHNAL / VOLTE KANDIDÁTKU č. 36, KANDIDÁTA č. 3 ING. ZDEŇKA ŠŤÁSTKU

Krásné ráno všem,

jsem v Letňanech před základní školou Generála Fajtla, abych zde volil do Evropského parlamentu. Do své poštovní schránky jsem dostal obálku nadepsanou Volby do Evropského parlamentu, které se konají 24. a 25. května 2019.

Rozhodl jsem se, že svým hlasem podpořím kandidátní listinu s číslem 36. Lístek s číslem 36 je právě společná kandidátka Občanské demokratické aliance, Strany soukromníků České republiky a Nezávislých.

Svým preferenčním hlasem, zakroužkuji číslo 3 u kandidáta Občanské demokratické aliance pana Ing. Zdeňka Šťástky, mu dám svůj preferenční hlas. Je to zkušený, vysokoškolský a vzdělaný člověk, pracoval i mimo jiné jako finanční ředitel KFC a jako ředitel pojišťovny. Je na 3. místě kandidátky. Plynně ovládá anglický, a některé další světové jazyky.

Následně vložíte obálku do urny a tím máte odvoleno. Evropská unie je důležitá. Dělá zákony pro nás pro všechny a je tudíž potřeba, aby v tom Evropském parlamentu seděli lidé zodpovědní a zkušení.

Odcházím tedy do volební místnosti, abych tento volební lístek vložil do volební urny. Přijďte volit a pokud podpoříte ODA, je to volební lístek číslo 36 a kroužkujte pana Ing. Zdeňka Šťástku.

Krásný den všem.