ODA má svého lídra na severu Moravy

Miloslav Cváček bude leaderem ODA v Moravskoslezském kraji v nadcházejících krajských volbách. Poznejte ho lépe a pusťte si tento rozhovor…

Historie společnosti ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. se datuje na počátek roku 1997, kdy zakladatel firmy Miloslav Cváček přišel s myšlenkou nabídnout tradičním českým podnikům poradenské služby v oblasti exportního marketingu a zahraničního obchodu. V současné době portfolio dodávaných produktů zahrnuje více než 5 000 položek od dílů jednoduchých, až po relativně složité montované celky.

Veškerou spolupráci se zahraničními zákazníky se snažíme realizovat v duchu svého poslání, a tím je, že ISMM přináší svým zákazníkům nejen užitnou hodnotu, ale i dlouhodobý kvalitní vztah, přičemž usilujeme o dodávky komplexních řešení v oblasti kooperací na průmyslovém trhu. Jak zvládá Miloslav Cváček současnou situaci kolem viru Covid-19 v oblasti podnikání?

A co plánuje do budoucna nejen v oblasti svého businessu? Na to se jej v dnešním vydání pořadu ČESKÝ BUSINESS televize BLUETV ptá Pavel Sehnal.