NESTOJÍ ZA TO O TOM PSÁT!

Zvolení Zdeňka „Mlátičky“ Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS je jen malou ukázkou toho, co si mohou komunisté opět dovolit. Ale něco za něco. Komunistických poslanců naštěstí není tolik, sami na to nestačí. Někdo jim ve volbě jejich jediného nejlepšího kandidáta musel tajně pomáhat. Na oplátku budou tajně i netajně pomáhat také.

Poslanec Ondráček za nic nemůže. V roce 1989 byl mladý, pomýlený a plnil rozkazy, dnes je jen pomýlený a plní rozkazy.

Dobrá zpráva je, že ne každý je pomýlený, ne každý je „tajný“. Tisíce, desetitisíce, nepomýlených se setkalo na náměstích našich měst. Nevíme kolik lidí se sešlo na Václavském náměstí, policie odmítla jejich počet a celou akci komentovat. Možná někoho „tajně“ podporuje, možná vzniká „tajná“ policie.

Zprávy o pondělních demonstracích se objevily (i s odhadem počtu osob) na titulních stránkách většiny deníků u nás i v zahraničí. Je škoda, že v oblíbeném, poctivém, seriózním deníku MF Dnes se na titulní stránce zpráva o demonstracích neobjevila. Těžko se odhaduje proč. Je tam někdo pomýlený? Plní rozkazy? Musí někoho tajně podporovat? Nebo nestojí za to o tom psát?